Ana SayfaSektörelBaşkan Yüce'ye esnafa verdiği değer'den dolayı teşekkür

Başkan Yüce’ye esnafa verdiği değer’den dolayı teşekkür

Sakarya Bakkallar ve Bayiiler Esnaf Odası Başkanı Ahmet Akdardağan ve yönetim kurulu üyeleri, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’yi makamında ziyaret ederek teşekkür etti.

Şehirde yürütülen çalışmalar, esnafa olan ilgi ve yakınlığı için Başkan Ekrem Yüce’ye teşekkür eden Oda Başkanı Ahmet Akdardağan, “Başkanımız Ekrem Yüce’ye şehrimize katkıları, esnafa verdiği değer ve sürekli istişareye açık olması nedeniyle çok teşekkür ediyoruz. Her zaman esnafın isteklerini önceleyen, yaptığımız çalışmalara destek ve katkı veren başkanımızdan çok memnunuz. Sakarya’da birliktelikle yürütülen güzel çalışmaları görmek bizleri sevindiriyor. Ziyaretimiz vesilesiyle bazı istek ve taleplerimize iletme imkanı da bulmuş olduk. Başkanımıza ve tüm ekibine başarılar dilerken, şehrin esnafları olarak desteğimizi sürdürmeye devam edeceğiz.” Dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce de, bakkal esnaflarına ziyaretleri için teşekkür ederek, esnafın isteklerinin her zaman önceliği olacağını, birliktelikle çözüm odaklı çalışmalar yürüteceklerini vurguladı. Ziyaretin sonunda Oda Başkanı Ahmet Akdardağan, esnaflar adına Başkan Yüce’ye çiçek takdiminde bulundu.  

- REKLAM -spot_img

Diğer Haberler