Hakkımızda

Sakarya Sektörel, Dark Yayıncılık bünyesinde faaliyet gösteren Sakarya ili ile ilgili iş dünyası ve ekonomi haberlerini okuyucuyla buluşturan bir haber portalıdır.

Kendi özel haberleri dışında üyesi olunan Haber Ajanslarından, Serbest Gazetecilerden, Kamu ve özel kurum ve kuruluşların web sitelerinden yada Basın Merkezlerinden gelen haber, fotoğraf ve videolar, kaynak gösterilerek sakaryasektorel.com haber portalında yayınlanmaktadır.

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan sakaryasektorel.com sorumlu tutulamaz.

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.

Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.

sakaryasektorel.com Basın Ahlak İlkelerine uymaya söz vermiştir.

sakaryasektorel.com sitesinde telif haklarına aykırı yayınlanan haber, fotoğraf vb. yayınlar-görseller darkyayincilik@gmail.com e-posta adresine gönderilecek mesaj ile yayından en kısa sürede kaldırılacaktır.

sakaryasektorel.com sitesinde sanal reklam uygulanmaktadır.

Haber Ajansları tarafından geçilen tüm haberler, sakaryasektorel.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Haber Ajansları tarafından geçilen tüm haberlerin hukuki muhatabı haberi geçen ajansındır.

e-posta

darkyayincilik@gmail.com

Telefon

0542 594 2550

Sosyal Medya