Ana SayfaBiyografiGökhan Korkmaz Kimdir?

Gökhan Korkmaz Kimdir?

Gökhan Korkmaz 1978 yılında Sakarya’da doğdu.

İlk ve orta okulu Sakarya’da, lise eğitimini İstanbul Üsküdar Fen Lisesinde tamamladıktan sonra Sakarya Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümünü 1996 yılında bölüm 1.’si olarak kazandı. 2001 yılında İnşaat Mühendisi ve sonrasında yapı dalında yüksek lisans eğitimini tamamlayarak 2005 yılında Yüksek İnşaat Mühendisi ünvanını kazandı.

2015 yılında Sakarya genelinde 50 iş insanını bir araya getirerek temellerini attığı SAKARYAGİAD’ın 2020 yılına kadar 2 dönem yönetim kurulu başkanlığı görevini sürdürdü. Bu dönem içerisinde Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yüksek İstişare Kurulu üyeliği ve Sakarya Sinerji Grubu üyeliği görevlerini de sürdüren Korkmaz, genç iş camiasının sosyal alanlarda örnek olacağı çalışmalara imza attı.

2017 yılında Türkiye Genç İş Adamları Konfederasyonu (TÜGİK) yönetim kurulu üyeliğine seçilen kurucu başkan Gökhan Korkmaz, 2018 yılı itibariyle de TÜGİK Genel Başkan yardımcılığı görevine seçildi.

Aynı zamanda Sakarya İnşaat Mühendisleri Odası üyesi olan Sakarya Genç Girişimciler ve İş Adamları Derneği SAKARYAGİAD Kurucu Başkanı Gökhan Korkmaz, evli ve 2 çocuk babasıdır.

- REKLAM -spot_img

Diğer Haberler