Ana SayfaSektörel'Borsamızın yapacağı tüm çalışmalara ve projelere destek olmaya hazırız'

‘Borsamızın yapacağı tüm çalışmalara ve projelere destek olmaya hazırız’

Sakarya Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Ahmet Akdardağan ve yönetim kurulu üyeleri, Sakarya Ticaret Borsası Başkanlığına yeni seçilen Mustafa Genç ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Başkan Akdardağan ziyaretinde Sakarya Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Genç ve yönetim kurulu üyelerine görevinin hayırlı olması temennisinde bulundu. Şehrin esnafları olarak tüm kurum ve kuruluşlarla diyalog halinde Sakaryalılara hizmet etmeyi sürdüreceklerini belirten Oda Başkanı Ahmet Akdardağan, “Sakarya Ticaret Borsamızın yeni seçilen değerli Başkanı Mustafa Genç ve yönetim kurulu üyelerine, Meclis Başkanımız Bekir Uztürk ve komite üyelerimize başarılar dilerken, tüm borsa camiasına da yeni dönemin hayırlar getirmesini temenni ediyorum. SATSO ve Sakarya Ticaret Borsası gibi şehrimizin, ticaretine ve ekonomisine yön veren kurumlarımızla birlikte çalışmalar yapmaya, şehrimizi daha ileriyi taşımaya devam edeceğiz. Şehrin esnafları olarak borsamızın yapacağı tüm çalışmalara ve projelere destek olmaya hazırız.” Dedi. Başkan Akdardağan ziyaretinde ayrıca kısa bir süre önce Sakarya’nın önerisiyle uygulanmaya başlanan Koop-Bakkal projesiyle ilgili bilgi verdi.

Ziyaret nedeniyle teşekkür eden Sakarya Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Genç, şehir esnafları ile birlikteliği artırmaya,  ilimiz için yeni projeler üreterek hayata geçirmeye devam edeceklerini söyledi. Başkanı Genç, “Esnaflarımızın desteğini yanımızda görmek bizleri mutlu etti. Karşılıklı istişare ile hizmet ekmekten heyecan duyacağız.” Dedi. 

- REKLAM -spot_img

Diğer Haberler