Ana SayfaSektörelErsin Taşkıran: Sektörün sorunları da biliyoruz, çözümlerinide

Ersin Taşkıran: Sektörün sorunları da biliyoruz, çözümlerinide

Sakarya Ticaret Borsası 5. Meslek Komitesinden seçimlerde aday olan Ersin Taşkıran, Mustafa Temizkan ve Ali Haydar Baş’a fındıkçılar büyük destek veriyor. Taşkıran, “Fındıkçıyı ve üreticiyi hak ettiği şekilde temsil etmek için arkadaşlarımla birlikte komitemizden aday olduk” diye konuşuyor.

BÜYÜK DESTEK

Sakarya Ticaret Borsası’nda Kuru ve Sert Kabuklu Meyvelerin Toptan Ticaretini yapan firmaların oluşturduğu 5. Meslek Komitesinde üyelerin büyük teveccühünü kazanan Ersin Taşkıran, Mustafa Temizkan ve Ali Haydar Baş, seçim çalışmalarına tüm hızı ile devam ediyor. Uzun süredir Sakarya’nın dört bir yanında bulunan fındıkçıları ziyaret eden Taşkıran, Temizkan ve Baş, El birliği, iş birliği ve  güç birliği sloganı ile  vizyonlarını Sakaryalı fındık üreticilerine aktarıyor.

DAHA GÜÇLÜ TEMSİL

1 Kasım’da gerçekleştirilecek olan Sakarya Ticaret Borsası seçimlerinde fındık üreticisinin daha da güçlenmesine ve sektörün sorunlarına çare olmak amacıyla 5. Komiteden aday olduklarını ifade eden Ersin Taşkıran, “Sakarya fındık üretiminde Türkiye’de 3. sırada yer alıyor. Fındık Sakarya için vazgeçilmez ve çok değerli bir tarım ürünü. Bu açıdan da fındık üretimi ve ticareti yapan firmalarımızın sorunlarını çözmek ve daha aktif bir şekilde var olmalarını sağlamak bizim boynumuzun borcudur. Fındıkçıyı ve üreticiyi hak ettiği şekilde temsil etmek için arkadaşlarımla birlikte komitemizden aday olduk” dedi.

SORUNLARI DA BİLİYORUZ ÇÖZÜMLERİNİ DE

Sektörün önemli isimlerinden destek alarak yola çıktıklarını ifade eden Taşkıran, “Biz sektörümüzün sorunlarını da çözüm önerilerini de çok iyi biliyoruz. Bu yolda bizi destekleyen değerli büyüklerimize, yol arkadaşlarımıza ve üyelerimize teşekkür ediyoruz. İnşallah 1 Kasım’da üyelerimizin teveccühü ile Sakarya’da fındığı ve fındıkçıyı hak ettiği yere getirmek için var gücümüzle çalışmak istiyoruz” diye konuştu.

GÖREVE TALİBİZ

Mustafa Temizkan ise bir tarım kenti olan Sakarya’da yerel yönetimler ve ilgili kurumlarla yapacakları işbirlikleri ile sektörü daha da güçlendirmek istediklerini söyledi. Ali Haydar Baş’da kendilerinin sektörün içinden geldiğini kaydederek, görüştükleri tüm üyelerin sorunlarının önemli olduğunu ve bunları çözmek için göreve talip olduklarını açıkladı.

- REKLAM -spot_img

Diğer Haberler