Ana SayfaSektörelSakarya İl Kadın ve Genç Girişimciler Kurulları TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu ile Bir...

Sakarya İl Kadın ve Genç Girişimciler Kurulları TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu ile Bir Araya Geldi

TOBB Sakarya İl Kadın ve Genç Girişimciler Kurullarının Başkan ve İcra Komitesi Üyeleri; Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası tarafından geleneksel olarak yapılan, Sakarya’nın Yıldızları Ödül Töreni’ne teşrif etmek için Sakarya’da bulunan TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ile bir araya geldi.

SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ ve Meclis Başkanı Erdem Ercan’ın ev sahipliğindeki etkinlikte gerçekleşen buluşmada Sakarya Valisi Yaşar Karadeniz ve Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce de bulundu.

Başkan Hisarcıklıoğlu ile sohbet etme imkanı bulan Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Elvan Bilgehan Dikici, Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Semih Çiftçi ve İcra Komitesi üyeleri fikir alışverişinde bulunarak, tavsiyeler aldı; planlanan projelerini TOBB Başkanına aktardı.

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu Girişimci Kurullara verdiği tavsiyelerde dijitalleşmenin önemine değindi. Sakarya’nın üretim çeşitliliğinde ülkede 3., en çok ihracat yapan 7. İl olduğunu belirterek dijital ticarette de yeni girişimlerin çıkması tavsiyesinde bulundu. Sakarya’da birçok rol model iş insanı, başkan ve bürokrat olduğuna dikkat çekerek girişimci ruhun açığa çıkması için kurullara ciddi iş ve sorumluluk düştüğünü, TOBB ve SATSO’nun da bu konuda her zaman destek olacağını dile getirdi.

Görüşmenin sonunda Kadın Girişimciler ve Genç Girişimciler Kurulları tarafından Başkan Hisarcıklıoğlu’na çiçek takdiminde bulunuldu.

- REKLAM -spot_img

Diğer Haberler