Ana SayfaSektörelSakarya Teknokent yenilikçi iş fikirlerine destek vermeye devam ediyor

Sakarya Teknokent yenilikçi iş fikirlerine destek vermeye devam ediyor

Sakarya Teknokent, G-Fast Hızlandırma Programı ile yenilikçi iş fikirlerine destek vermeye devam ediyor.

Sakarya Teknokent, girişimcilere fırsat sunmak üzere düzenlenen G-Fast Hızlandırma Programı ile teknoloji odaklı ve ticarileşme potansiyeli yüksek iş fikirlerini destekleyerek, girişimcilere başarılı bir yolculuğa çıkma imkânı sunmaya hazırlanıyor. Program, Sakarya Teknokent’in yenilikçi girişimcilere sağladığı desteği en üst düzeyde değerlendirerek başarıya ulaşmalarına yardımcı olmayı hedefliyor.

G-Fast Hızlandırma Programı başvuruları, 12 Şubat’ta başlayacak ve 13 Mart’ta sona erecek. Başvuruların değerlendirilme süreci ise 14 Mart ve 22 Mart tarihleri arasında, 25 Mart ve 7 Mayıs tarihleri arasında ise gelecek vadeden iş fikirlerinin desteklenmesine yönelik iş fikri oluşturma, iş modeli kanvası, iş planı yazma, fon bulma ve teşviklerden yararlanma, şirketleşme ve finansal yönetim, temel fikri haklar ve etkili sunum teknikleri eğitimleri verilecek ve eğitimlerin hemen ardından mentor görüşmeleri düzenlenecek. Programın final etkinliği 15 Mayıs’ta gerçekleşecek ve girişimciler, hazırladıkları sunumları yatırımcılar önünde sunma fırsatı bulacak.

İş fikri olan girişimcileri G-Fast Hızlandırma Programı’na davet eden Sakarya Teknokent Genel Müdürü Dr. Yakup Köseoğlu, “İş fikirlerini daha sağlam temellere oturtarak başarılı birer girişimci haline gelmeleri için G-Fast Hızlandırma Programı sağladığı destekler sayesinde, girişimci adayları bu yolculukta daha hızlı ve etkili bir şekilde ilerleme şansı bulacaklar. G-Fast Hızlandırma Programımız öğrencilerimize, mezunlarımıza ve tüm girişimci adaylarına açık” dedi.

G-Fast Hızlandırma Programına başvuru linki; https://form.jotform.com/adapto/gfast-2024

 

- REKLAM -spot_img

Diğer Haberler