Ana SayfaSektörelSATSO’ya Hayırlı Olsun Ziyaretleri Devam Ediyor

SATSO’ya Hayırlı Olsun Ziyaretleri Devam Ediyor

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ ile Meclis Başkanı Erdem Ercan, hayırlı olsun ziyaretlerini makamlarında kabul ettiler.

Gerçekleştirilen söz konusu ziyaretlere Sakarya Genç Girişimciler ve İş Adamları Derneği (SAKARYAGİAD) Yönetim Kurulu, Sakarya Radyo, Televizyon ve İnternet Yayıncıları Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri, Sakarya Sanayici ve İş Adamları Derneği (SASİAD) Yönetim Kurulu, Yeniden Refah Partisi Sakarya İl Yönetim Kurulu, S.S. Adapazarı Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu, Basın İlan Kurumu Sakarya Bölge Müdürü İbrahim Çorbacı, SATSO 15. Meslek Komitesi, 16. Meslek Komitesi ve 7. Meslek Komitesi Üyeleri iştirak ettiler.

Ziyaretçiler yeni dönem çalışmalarında başarılar dileyerek tüm SATSO Camiasına hayırlı olsun temennisinde bulundular. Mesleki tabanlı sivil toplum kuruluşlarının başkanları ve yönetim kurulu üyeleri, iş birliği vurgusunda bulunarak SATSO ile birlikte Sakarya odağında ortak çalışmalar yapmaya hazır olduklarını belirttiler. SATSO 15-16 ve 7. meslek komitelerinin başkanları ile üyeleri de temsil ettikleri sektörlerin ilerlemesi, sorunların çözüme kavuşması ve tüm Oda Camiası başta olmak üzere ile tüm Sakarya için çalışacaklarının altını çizdiler.

SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, ziyaretlerden dolayı teşekkürlerini ileterek; “Yeni dönemimize yönelik iyi dileklerde bulunan ve iş birliği vurgusu yapan tüm misafirlerimize şahsım, yönetim kurulum ve tüm SATSO Camiası adına teşekkür ediyorum. Oda olarak üyelerimiz, şehrimiz ve iş dünyamız için gelişen vizyonumuzla, yapıcı, bütüncül, şeffaf kurumsal yapımızla çalışmaya devam edeceğiz. Sakarya’mızın geleceği için çalışırken, üyelerimizle omuz omuza, hep birlikte onların menfaati ve geleceğini de önceleyerek çalışmaya gayret edeceğiz. Biz büyük bir aileyiz. Her zaman olduğu gibi Sakarya odağında tüm kurum/kuruluşlarımızla iş birliği içerisinde çalışmayı sürdüreceğiz. Hayırlı olsun dileklerinde bulunan tüm ziyaretçilerimize teşekkür ediyorum.” dedi.

SATSO Meclis Başkanı Erdem Ercan, söz konusu ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti. SATSO Meclisi olarak yeni süreçte Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ ile birlikte SATSO’yu ve Sakarya’yı daha ileriye taşımak amacıyla, çözüm odaklı bir yönetim anlayışı ile Oda üyelerinin sorunlarına çözüm bulacak çalışmalar içerisinde olacaklarını vurguladı.

 

 

- REKLAM -spot_img

Diğer Haberler