Ana SayfaSektörelTatlı ve Tanta seçimlerde birlikte hareket edecek

Tatlı ve Tanta seçimlerde birlikte hareket edecek

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odasında yaz ayları ile birlikte seçim hareketliliği de hızlandı. 1. Meslek Komitesinde Alper Tatlı ve Şamil Tanta seçimlerde ortak bir liste ile gireceklerini açıkladı.

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odasının (SATSO) Ekim ayında yapılması planlanan seçimlerde 34 meslek komitesinde görev almak isteyen isimler, çalışmalarını hızlandırdı. Son olarak tarım ürünleri üretim ve ticareti alanında faaliyet gösteren firmaların yer aldığı 1. Meslek Komitesinde işadamı Alper Tatlı ve Sakarya Süs Bitkileri Üreticileri Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Şamil Tanta ve seçimlerde birlikte hareket ederek liste oluşturacaklarını açıkladı.

Bugün bir araya gelen Tatlı ve Tanta SATSO 1. Meslek Komitesinde ortak liste oluşturma çalışmalarına başladıklarını ifade etti. 7 asil ve 7 yedek üye ile Ekim ayında yapılması planlanan seçimlerde ortak liste çıkaracak olan Alper Tatlı, bu kapsamda çalışmalarını ve projelerini anlatmak üzere üyelerle bir araya gelmeye başladıklarını da söyledi.

Alper Tatlı, “Şamil Tanta ile birlikte 1.Meslek Komitesinde listemizi oluşturmak için yola çıktı. Şehrimiz ve odamız için hayırlı olsun” dedi.

- REKLAM -spot_img

Diğer Haberler