Ana SayfaSektörelYılmaz Traktör Fuara Damga Vurdu

Yılmaz Traktör Fuara Damga Vurdu

Yılmaz Traktör, Hendek’in ev sahipliğinde bu yıl 4’ncüsü yapılan Sakarya Tarım, Hayvancılık Makinaları, Teknolojileri ve Yem Fuarına damgasını vurdu.

TAM NOT ALDI

Sakarya’nın köklü firmalarından Yılmaz Traktör, en yeni modelleri ile bu yıl 4’ncüsü yapılan Sakarya Tarım, Hayvancılık Makinaları, Teknolojileri ve Yem Fuarına katıldı. Fuarda stant açan Yılmaz Traktör, New Holland Traktörlerinin son modellerini de görücüye çıkardı. Aynı zamanda tarım ekipmanları ile fuara katılan Yılmaz Traktör, katılımcılardan tam not aldı.

ZİYARET ETTİLER

Yılmaz Traktörün fuardaki standını gezen Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım’da, firmanın çalışmaları hakkında bilgi alırken traktörleri de bizzat inceledi. Standı Vali Kaldırım’ın yanı sıra Türkiye Ziraat Odaları Birliği Başkanı Şemsi Bayraktar, Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu’nun çok sayıda bürokrat, ziraat odası başkanları, Ticaret Borsası üyeleri ve çok sayıda katılımcı da ziyaret etti.

4.KEZ KATILIM

Fuarla ilgili Yılmaz Traktörden yapılan açıklamada ise, “Bu yıl 4. Kez katılım gösterdiğimiz Sakarya Tarım, Hayvancılık Makinaları, Teknolojileri ve Yem Fuarında 13 Kasım’a kadar ürünlerimizi katılımcıların beğenisine sunacağız. Tüm vatandaşlarımızı davet ediyoruz” denildi.

- REKLAM -spot_img

Diğer Haberler